Profesjonalna obsługa prawna firm Łódź

Obsługa prawna firm Łódź

Prawo dla biznesu - z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach,


Profesjonalna obsługa prawna przedsiębiorców Łódź - spółek z.o.o.

Nasza Kancelaria Adwokacka powstałą z myślą o kompleksowej obsłudze Klientów biznesowych. Chętnie wspieramy przedsiębiorców w rozwiązywaniu ich problemów prawnych, a także ich zapobieganiu. Rozumiemy, że aspekt prawny jest tylko częścią większej całości – prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznes to coś więcej niż tylko umowy i spory sądowe. Dlatego stawiamy problemy prawne w szerszym kontekście, w którym łączymy naszą wiedzę i doświadczenie z potrzebami naszych Klientów tak, aby znaleźć optymalne rozwiązanie.

Kancelaria adwokacka - obsługa prawna spółek z o. o. Łódź

Telefon: 602 491 465Nasza Kancelaria jest spółką adwokatów i radców prawnych kierujących swoje usługi głównie do przedsiębiorców. Tworzymy młody i dynamiczny zespół mający na celu kompleksowe doradztwo prawne podmiotom działającym w różnych sektorach gospodarki – zarówno spółkom kapitałowym czy też osobowym, jak i osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą. Także przyszłym przedsiębiorcom. Zapewniamy opiekę prawną w bieżącej działalności i organizacji pracy, a także na wszystkich etapach postępowania cywilnego, administracyjnego oraz karnego.

W ramach stałej obsługi korporacyjnej aktualnie doradzamy przedsiębiorcom na terenie całej Polski. Naszym celem jest proponowanie możliwie najprostszych rozwiązań, które w stosunkowo krótkim czasie pozwolą na osiągnięcie przez Klientów zakładanych celów. Naszym założeniem jest w pierwszej kolejności zapobiegać zagrożeniom tak, aby uniknąć czasochłonnego usuwania skutków błędnych decyzji.

Świadczymy pomoc również Klientom indywidualnym.