O Kancelarii

Kancelaria adwokatów Michała Jóźwika oraz Damiana Majdy, z siedzibą w Łodzi, rozszerza swoją ofertę o specjalistyczną pomoc dla frankowiczów oraz wsparcie w sprawach dotyczących umów kredytowych opartych o WIBOR. Kontynuując nasze zaangażowanie w obsługę małych i średnich przedsiębiorców, tworzymy zespół skupiony na kompleksowym doradztwie prawnym dla Klientów z różnych sektorów gospodarki, w tym dla tych, którzy doświadczyli problemów związanych z kredytami we frankach szwajcarskich lub zagadnieniami WIBOR.

Kancelaria utrzymuje współpracę ze sztabem doświadczonych prawników, co umożliwia nam efektywną reprezentację nie tylko przedsiębiorców, ale również klientów indywidualnych w sprawach frankowych, orazpozwów o WIBOR.Nasz zespół prawników nieustannie poszerza swoją wiedzę prawniczą, co przekłada się na skuteczność i pomyślność w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw naszych Klientów.

Aktualnie oferujemy doradztwo na terenie całej Polski, stawiając na proste, lecz skuteczne rozwiązania prawne, które pomogą naszym Klientom osiągnąć zamierzone cele, zwłaszcza w kontekście wyzwań frankowych oraz umów kredytowych opartych o WIBOR. Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnego wsparcia prawnego dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

 

Czym się zajmujemy ?

Prawo cywilne Windykacja Pomoc Frankowiczom Pozwy o Wibor
Prawo Pracy Sygnaliści Pomoc dla przedsiębiorców Prawo karne
Prawo administracyjne Odszkodowania    

Czytaj więcej
 

Opinie naszych klientów

DOSKONAŁA
6 opinii na
Piotr Trzepadłek
Piotr Trzepadłek
2022-04-27
Mecenas Jóźwik prowadził już wiele moich spraw, konkretnie, rzetelnie, bez owijania w bawełnę i naciągania na niepotrzebne koszty. Bardzo polecam!
Karolina Baranowska
Karolina Baranowska
2021-09-13
Zdecydowanie polecam współpracę Kancelarią. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w sprawę, oraz bardzo dobry kontakt. Ponadto każdy problem zostaje omówiony szczegółowo krok po kroku, oraz sposób zrozumiały dla klienta
Barbara Belina
Barbara Belina
2021-07-22
Pełen profesjonalizm.

 

Nasz zespół

Adwokat Michał Jóźwik


Adwokat Damian Majda

Chcesz nawiązać współpracę? Zamów kontakt