Pozwy o WIBOR – Skuteczna Pomoc w Obniżaniu Rat Kredytowych

Czy Twoje raty kredytu wzrosły niepokojąco z powodu WIBOR? Specjaliści naszej Kancelarii Adwokackiej, eksperci w zakresie prawa bankowego, mogą pomóc Ci w sprawie usunięcia WIBOR z umowy kredytowej, co może skutkować znacznym obniżeniem rat i zwrotem części pieniędzy przez bank.

 

Nam możesz zaufać

Jako Kancelaria adwokatów i radców prawnych działamy skutecznie i etycznie. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw przeciwko instytucjom finansowym. Nasze analizy prawne wykazały, że WIBOR był ustalany wadliwie przez wiele lat, co otwiera możliwość jego usunięcia z umów kredytowych, obniżenia rat i odzyskania nadpłaconych środków przez kredytobiorców.

 

Zrób pierwszy krok i odzyskaj swoje pieniądze

Aby rozpocząć proces, wystarczy, że zamówisz bezpłatny kontakt. Nasi prawnicy specjalizujący się w kwestiach WIBOR i prawa bankowego skontaktują się z Tobą, by przeprowadzić przez cały proces. Na wstępie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową, pomożemy uzyskać od banku niezbędne dokumenty, omówimy całą sprawę, wskażemy potencjalne zagrożenia i zaproponujemy najkorzystniejsze działania. Do momentu podjęcia decyzji o współpracy z naszą Kancelarią nie ponosisz żadnych kosztów.

Zamów bezpłatny kontakt, napisz do nas: kancelaria@jmadwokaci.pl lub zadzwoń  +48 574 191 465

Chcesz nawiązać współpracę? Zamów kontakt