Pomoc Prawna dla Pracodawców w Zakresie Ochrony Sygnalistów

Jesteśmy Kancelarią Adwokacką specjalizującą się w prawie pracy i ochronie sygnalistów, oferującą profesjonalne doradztwo oraz wsparcie prawne dla pracodawców. Nasza ekspertyza obejmuje wdrażanie przepisów dyrektywy UE 2019/1937 z dnia 23 października 2019 r., zapewniając ochronę osób zgłaszających nieprawidłowości i naruszenia prawa w miejscu pracy.

 

Kim Jesteśmy

Nasz zespół to doświadczeni adwokaci z głęboką wiedzą w dziedzinie prawa pracy i ochrony sygnalistów. Specjalizujemy się w wspieraniu pracodawców w zrozumieniu i wdrażaniu procedur zgłoszeniowych dla sygnalistów, tworząc skuteczne kanały komunikacji i procedury postępowania.

 

Jak Pomagamy

Oferujemy kompleksową pomoc prawną w zakresie tworzenia i wdrażania polityk ochrony sygnalistów, w tym regulaminów zgłoszeń wewnętrznych. Organizujemy szkolenia dla pracowników i kadry zarządzającej, a także reprezentujemy pracodawców w sporach sądowych związanych z sygnalistami. Dostosowujemy się do wymogów Dyrektywy o sygnalistach, przygotowując procedury na potrzeby zgłoszeń wewnętrznych i działań następczych.

 

Skontaktuj się z Nami

Jeśli jako pracodawca szukasz wsparcia w zakresie ochrony sygnalistów, potrzebujesz pomocy przy tworzeniu procedur zgłoszeniowych, lub chcesz zorganizować szkolenia dla Twoich pracowników, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać specjalistyczną pomoc i doradztwo w obszarze ochrony sygnalistów.

Chcesz nawiązać współpracę? Zamów kontakt